Flow cadeau abonnement abonnement

Flow

5 sterren5 sterren5 sterren5 sterren5 sterren (16 recensies)
AantalPeriodeKortingVanVoor 
3 nummers (aflopend)4 maanden -6%€ 20,85€ 19,50
Dit abonnement kado geven (stopt automatisch)
4 nummers (doorlopend)een half jaar-10%€ 27,80€ 25,00
8 nummers (doorlopend)1 jaar-19%€ 55,60€ 45,00
8 nummers (aflopend)1 jaar-10%€ 55,60€ 50,00
Dit abonnement kado geven (stopt automatisch)
16 nummers (doorlopend)2 jaar-33%€ 111,20€ 75,00
16 nummers (aflopend)2 jaar-28%€ 111,20€ 80,00
Dit abonnement kado geven (stopt automatisch)
AantalPeriodeKortingVanVoor 
3 nummers (aflopend)4 maanden -6%€ 20,85€ 19,50
8 nummers (aflopend)1 jaar-10%€ 55,60€ 50,00
16 nummers (aflopend)2 jaar-28%€ 111,20€ 80,00

Verras iemand met een automatisch aflopend abonnement op Flow

Alles wat vrouwen willen lezen, samengevat in één blad. Het Flow magazine is het eerste me-time magazine van Nederland. Inzichten in relaties met uw gezin, vrienden, familie en de wereld. Maar ook nieuws over de mooiste producten en diensten om jezelf eens te verwennen. U leest over handige tips, leuke verhalen, gedichten en een beetje filosofie. Ook kunt u in elk exemplaar weer genieten van een mooi persoonlijk verhaal. Vaste onderwerpen zijn: feel connected, spoil yourself, simplify your life, live mindfully en het flow miniboek. Het Flow magazine brengt rust in uw drukke bestaan.

Flow abonnement
U kunt met een Flow abonnement kiezen uit verschillende soorten abonnementen. Zo kunt u zelf kiezen of u een doorlopend- of een proefabonnement neemt. Bij elk abonnement heeft u een korting die varieert tussen de 6% en 33%. Kies zelf welk abonnement bij u past en bestel het prachtige tijdschrift snel op 123tijdschrift.nl

Deel met anderen:

Beoordeling van Flow cadeau abonnement

Vertel wat je van dit tijdschrift vindt en maak kans op een Nationale Tijdschriftenbon t.w.v. € 50,-

5 sterren5 sterren5 sterren5 sterren5 sterren akersloot door Mevr. C. ten wolde
FLOW geeft inspiratie,inzicht,vlinders in mijn buik en een warm plekje in je hart eindelijk een tijdschrift dat je naar je zelf lijkt kijken met een glimlach op je gezicht, absolute aanrader , ik geef vaak een los exemplaar kado
5 sterren5 sterren5 sterren5 sterren5 sterren Den Helder door Mevr. M. Akkerman
De FLOW is van mij!!!Elke vrouw haar eigen Flow!!! Als die weer op de mat valt, kan ik niet wachten, om hem van voor te achter helemaal te lezen. Iedereen mag aan mijn andere tijdschriften zitten, maar van mijn Flow blijven ze af. Kopje chocolademelk erbij en dan ben ik even "vertrokken" in de FLOW-wereld. Hoop, dat ze nog heel lang inspiratie hebben voor nog veel meer FLOW
5 sterren5 sterren5 sterren5 sterren5 sterren Maartensdijk door Mevr. M. Lelie
FlowMagazine vind ik iedere keer een cadeautje omdat het mijn creativiteit aanwakkert. Door Flow te lezen maak ik mooie creaties van vilt. Fijne ideeën haal ik uit Flow voor het programma van www.groupactive.nl die we met elkaar in elkaar zetten en ondernemen.
Ik hoop nog heel lang van het FlowMagazine te kunnen genieten!

Lees alle reviews

Gerelateerde rubrieken

Overige abonnement opties van Flow

Abonneeservice Flow

Verras iemand met een abonnement

Wilt u een abonnement naar keuze kado geven?
De Nationale Tijdschriftenbon is dé kadobon voor een proefabonnement op een tijdschrift naar keuze. De ontvanger kiest zelf voor een Flow proefabonnement of één van de 350 andere tijdschriftabonnementen. Zo geeft u altijd een leuk kado!

Uw naam :
Uw email :
Naam ontvanger :
Email ontvanger :
 
Persoonlijk bericht :